Przeprowadzki biur i firm

PRZEPROWADZKA - JAK TO SIĘ ROBI


WYCENA

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. W zależności od wielkości zlecenia, czasu trwania, odległości oraz stopnia skomplikowania - dokonamy wyceny na podstawie wizji lokalnej, rozmowy telefonicznej lub też wypełnionego formularza. Każda z tych wycen jest oczywiście bezpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z usługi.

Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wycena na podstawie wizji lokalnej. Oględziny miejsca, w którym będziemy pracować pozwalają najlepiej przygotować realizacje zlecenia: ilość pracowników, wielkość samochodów, narzędzia, opakowania.

OFERTA i UMOWA

Zawiera kosztorys, możliwe opcje realizacji usługi, wstępny harmonogram. Podpiszemy indywidualna umowę zawierająca m.in. informacje o zakresie prac, obowiązkach stron, nieprzekraczalnych terminach.

PRZED PRZEPROWADZKĄ

Dostarczymy niezbędne opakowania oraz nalepki samoprzylepne do ich oznakowania - jeśli wybiorą Państwo opcje z samodzielnym pakowaniem. Dostarczymy "instrukcje pakowania" w formie pdf. Lub przeszkolimy Państwa pracowników jak się spakować i przygotować do przeprowadzki.

OPAKOWANIA

Bezpieczna i sprawna przeprowadzka to w dużej części odpowiednie opakowania i właściwe spakowanie i zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Dysponujemy sprawdzonym systemem opakowań: pudła kartonowe różnej wielkości, pojemniki plastikowe z możliwością plombowania ( na akta osobowe, dokumenty tajne ), folia bąbelkowa, folia strecz, papier pakowy, koce transportowe.

PRZEPROWADZKA

Wspólnie z Państwem przygotujemy harmonogram prac najodpowiedniejszy dla danego zlecenia i Państwa firmy. Dostarczymy opakowania. Spakujemy dokumenty biurowe. Zdemontujemy i zabezpieczymy meble. Zabezpieczymy ciągi komunikacyjne ( windy, framugi, podłogi itp. - tak by nic nie uległo uszkodzeniu podczas prac).

TRANSPORT

Szybko i bezpiecznie - w tym celu dostosujemy ilości i wielkość samochodów do potrzeb Państwa zlecenia.

W NOWYM BIURZE

Ustawimy meble zgodnie z Państwa oczekiwaniem - na podstawie wcześniej przygotowanego planu. Dokonamy bieżących zmian w aranżacji biura jeśli zaistnieje taka potrzeba. Służymy naszą radą i doświadczeniem.

SERWIS POPRZEPROWADZKOWY

Po wykonanej usłudze odbierzemy użyte opakowania a dzień po przeprowadzce przyślemy pracowników do ewentualnych drobnych zmian w ustawieniu mebli.

JESTEŚMY EKOLOGICZNI
Odebrane opakowania w miarę możliwości postaramy się wykorzystać ponownie.

Nasi Klienci / Referencje

ZAMÓW PRZEPROWADZKE JUŻ TERAZ - FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY

Zadzwoń do nas 602 233 876